„Romans palce lizać”

24 października 2018 r. odbyło się spotkanie DKK. Omawianą książką był utwór uwielbianego przez naszych klubowiczów autora licznych dziecięcych bestsellerów Grzegorza Kasdepke pt. „Romans palce lizać”. Przy lekturze jego książek bawią się wyśmienicie zarówno młodsi, jak i starsi czytelnicy. Spotkanie poprowadziła Natalia Chodorowska. Przygotowała ciekawy scenariusz zajęć do historyjki, która jest lekka i przyjemna, ale porusza też ważne problemy młodzieży, takie jak samotność, rozstanie, nieśmiałość.

U. Bugieda