Każdą inną ludzką miłość trzeba zdobywać, trzeba na nią zasługiwać pokonując stojące na jej drodze przeszkody, tylko miłość matki ma się bez zdobywania i bez zasług.

1. H. Auerbachi

Tym pięknym mottem w sobotę 19 maja 2018 r. zaczęliśmy plastyczne warsztaty, podczas których dzieci wykonywały prezenty swoim mamom.

W świąteczny dzień, czyli 26 maja każde z nich obdarowuje mamę własnoręcznie wykonanym kwiatuszkiem w doniczce z kolorowego filcu i plastikowego kubeczka. Samodzielnie zrobiony upominek z pewnością ucieszy serce każdej matki.

I. Zawiślak