14 kwietnia odbyło się spotkanie DKK. Omawialiśmy książkę „Bazylia. Kronika zdrowego chomika” autorstwa Barbary Gawryluk. Klubowiczom bardzo podobała się ta opowieść o zwierzętach. Omawiając przeczytane historie zwierzątek, dziewczęta z pasją opowiadały o swoich pupilach: Amelka o pieskach Alpi i Łajce, Wiktoria – o Mii, Topciu i Heli, Julka – o Maxie i Toli, Zuzia o kocie Lucjanie oraz Patrycja o kotce Tosi. Atmosfera spotkania była bardzo wesoła i zabawna. Z racji tego, że 12 kwietnia był ogłoszony Dniem Czekolady, na koniec spotkania zjedliśmy ciasto i pyszną mleczną czekoladę.

Iwona Zawiślak