tiulowe spódniczki22 maja 2018 r. w bibliotece w Sztabinie odbyły się kolejne rodzinne warsztaty rękodzielnicze. Podczas zajęć wykonywaliśmy spódniczki z tiulu.

Ostatnio są one hitem wśród dziewczynek, dlatego postanowiliśmy spełnić ich marzenie. Spódniczka taka jest łatwa do zrobienia, potrzebny jest tylko zapał dziecka i cierpliwość rodzica. U nas nie było z tym problemu. Wszyscy zgodnie pracowali, więc praca poszła nam niezwykle szybko i sprawnie. Powstały piękne trójkolorowe stroje, które przydadzą się na niejedną zabawę karnawałową.

Iwona Zawiślak

Zaprszamy do obejrzenia galerii