11 lutego 2017 roku w bibliotece miały miejsce warsztaty plastyczne. Ich tematem były pocztówki walentynkowe wykonane  dowolną techniką. Spotkanie rozpoczęliśmy od poznania historii Świętego Walentego - patrona zakochanych. Wspólnie ułożyliśmy kilka wierszyków, które umieściliśmy na walentynkach. Każdy starał się, aby jego praca była wyjątkowa i oczywiście nie zabrakło na nich serduszek, kwiatuszków oraz amorków. Pomysłów  było mnóstwo. Każde dziecko zrobiło wspaniałą pocztówkę, którą oczywiście zabrało do domu dla swojej walentynki.

Iwona Zawiślak