W ramach projektu "Graj w Zielone" przeprowadzono konkurs wiedzy ekologicznej. Wzięli w nim udział 42 uczniów klas VII ze Szkoły Podstawowej w Sztabinie i Szkoły Podstawowej w Krasnymborze. Celem konkursu było kształtowanie postaw ekologicznych, podnoszenie świadomości ekologicznej, zrozumienie konieczności ochrony środowiska oraz sprawdzenie i utrwalenie wiedzy zdobytej podczas, wycieczki do Zakładów Gospodarowania Odpadami w Dolistowie Starym i Koszarówce oraz pikniku.

Uczestnicy rozwiązali test składający się z 21 pytań. Laureatami zostali:

I miejsce: Ewelina Rzepko

II miejsce: Jakub Zawistowski, Kamil Maciulewski

III miejsce: Krystian Kulmacz, Dominik Drapczuk, Gabriela Stupak, Zuzanna Kurczyńska,Artur Kapla, Patrycja Bondziul, Mariusz Szyper, Wiktoria Wyszyńska, Dominik Suchwałko, Wiktoria Nowik

Uczestników nagrodzono zestawami gadżetów ekologicznych.