24 listopada 2017 roku w świetlicy Centrum odbyła się zabawa andrzejkowa dla dzieci. Sala zamieniła się w komnatę wróżb i magii. Rozpoczęliśmy laniem wosku, następnie wrzucaliśmy monety do miski, poznawaliśmy imiona swoich przyszłych partnerów.

Były też przepowiednie na przyszłość, kto z uczestników zabawy pierwszy weźmie ślub oraz wiele innych śmiesznych zabaw. Nie zabrakło również tańca i słodkiego poczęstunku. Uczestnicy imprezy bawili się świetnie, czego dowodem były łzy dzieci na zakończenie andrzejkowego wieczoru.

Iwona Zawiślak