Zakupione nowości
Zakupione nowości

Szanowni Państwo,

Chciałabym poinformować, że korespondencyjne konto e-mailowe Centrum Biblioteczno-Kulturalnego w Sztabinie zostało zmienione. Od teraz proszę kierować wszelkie wiadomości na adres: sztabin@centrum-biblioteczne.pl

Z poważaniem,
Małgorzata Ostrowska
Dyrektor Centrum Biblioteczno-Kulturalnego w Sztabinie

ferie w centrumW niedzielę 10 grudnia 2023 r. w Sztabinie odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy. Świetlica wiejska zapełniła się stoiskami z przepięknymi stroikami, ozdobami oraz wypiekami. Można było kupić artykuły na prezenty pod choinkę, do przystrojenia domu, na wigilijny stół i tym samym wesprzeć regionalnych rękodzielników lub prowadzone akcje charytatywne. Nie zabrakło też wizyty św. Mikołaja z cukierkami.

Impreza pokazała, jak wiele zdolnych rękodzielniczek oraz ludzi o szlachetnym sercu pragnących pomagać innym, jest wśród nas. Był to pierwszy taki jarmark i wierzymy, że nie ostatni. Organizatorami wydarzenia byli: Centrum Biblioteczno-Kulturalne w Sztabinie oraz Stowarzyszeni Aktywny Sztabin przy wsparciu Wójta Gminy Sztabin.

Organizatorzy serdecznie dziękują wystawcom i odwiedzającym gościom, dzięki którym jarmark był taki, jaki był – pełen magii zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Małgorzata Ostrowska