Szanowni Państwo,

Chciałabym poinformować, że korespondencyjne konto e-mailowe Centrum Biblioteczno-Kulturalnego w Sztabinie zostało zmienione. Od teraz proszę kierować wszelkie wiadomości na adres: sztabin@centrum-biblioteczne.pl

Z poważaniem,
Małgorzata Ostrowska
Dyrektor Centrum Biblioteczno-Kulturalnego w Sztabinie

Tegoroczny konkurs na ozdoby wielkanocne po raz kolejny zaskoczył pomysłowością uczestników i oryginalnością prac. W konkursie wzięło udział 40 osób. Bezkonkurencyjną okazała się „kura gigant” wykonana przez Grzegorza Łapszysa z gniazdem jajek z herbami i życzeniami świątecznymi. Za pracę tę ufundowano autorowi nagrodę specjalną.

 W kategorii pisanki: I miejsce zdobyły – Ewa Kierklo i Anna Wróblewska

W kategorii stroik świąteczny równorzędne I miejsca uzyskały: Anna Szyc, Anna Krysztopa, Magdalena Pachucka, Henryka Wasilewska, Katarzyna Olichwier.

W kategorii stroik wyróżniono prace dzieci: Wiktorii Szubzdy, Izabeli Krukowskiej, Zuzanny Olichwier, Julii Kapli, Franciszka Szyca, Damiana Pachuckiego.

Spotkanie podsumowujące konkurs wzbogaciły występy muzyczne uczestników kursu gry na instrumentach klawiszowych oraz scenariusz Wielkanocny przygotowany przez uczniów klasy VI Szkoły Podstawowej w Sztabinie pod opieką Barbary Zagórskiej.

Organizator konkursu - Centrum Biblioteczno-Kulturalne w Sztabinie – serdecznie dziękuje za oddolne inicjatywy artystyczne, pracowitość i pomysłowość uczestników, które są niezawodnym sposobem na wyrażanie siebie.

                                                                                                              Organizatorzy

Zapraszamy do obejrzenia galerii