Szanowni Państwo,

Chciałabym poinformować, że korespondencyjne konto e-mailowe Centrum Biblioteczno-Kulturalnego w Sztabinie zostało zmienione. Od teraz proszę kierować wszelkie wiadomości na adres: sztabin@centrum-biblioteczne.pl

Z poważaniem,
Małgorzata Ostrowska
Dyrektor Centrum Biblioteczno-Kulturalnego w Sztabinie


 
Studenci IEiAK Uniwersytetu Warszawskiego wracają do naszej gminy. Przesłali do nas list:
"Chcielibyśmy z radością poinformować, że w dniach 18-26 kwietnia wracamy prowadzić dalsze badania etnograficzne w gminie Sztabin. Nasze poprzednie dwa wyjazdy były niezwykle owocne, byliśmy otoczeni gościnnością i udało nam się przeprowadzić wiele ciekawych rozmów. Już niedługo znowu przyjedziemy i nie możemy doczekać się kolejnych spotkań!
Życzymy szczęśliwych Świąt Wielkanocnych wszystkim Mieszkańcom gminy i odliczamy dni do przyjazdu!
Studenci IEIAK Uniwersytetu Warszawskiego"