Studenci IEiAK Uniwersytetu Warszawskiego wracają do naszej gminy. Przesłali do nas list:"Chcielibyśmy z radością poinformować, że w dniach 18-26 kwietnia wracamy prowadzić dalsze badania etnograficzne w gminie Sztabin. Nasze poprzednie dwa wyjazdy były niezwykle owocne, byliśmy otoczeni gościnnością i udało nam się przeprowadzić wiele ciekawych rozmów. Już niedługo znowu przyjedziemy i nie możemy doczekać się kolejnych spotkań!
Życzymy szczęśliwych Świąt Wielkanocnych wszystkim Mieszkańcom gminy i odliczamy dni do przyjazdu!
Studenci IEIAK Uniwersytetu Warszawskiego"